Nasze Escape Roomy

FAQ

Escape room jest to miejsce, w którym przeniesiecie się do wyimaginowanego świata - czyli pokoju, który kryje w sobie historię. Waszym głównym celem jest wykonać wszystkie zagadki w danym czasie i opuścić pokój. Każdy escape room ma własną fabułę, co czyni go niepowtarzalnym i wyjątkowym. Zbierz ekipę znajomych, rodzinę, przyjaciół, współpracowników; umówcie termin i podejmijcie próbę!

Nie martw się! Pokoje zagadek podczas gry są cały czas monitorowane przez Mistrza Gry. Jeśli zauważy, że z czymś sobie nie radzicie, przekaże Wam podpowiedź.

Rezerwacji możesz dokonać → tutaj ←, lub telefonicznie pod nr 502 753 600. Rezerwacja dokonana tego samego dnia wymaga potwierdzenia telefonicznego przynajmniej 2h przed grą!

Jaskinia Hazardu - 75 minut.

W takim wypadku albo po Was przychodzimy i omawiamy pozostałe zagadki, albo, jeśli jesteście już blisko rozwiązania, doliczamy Wam kilka dodatkowych minut... 😉

Jaskinia Hazardu - od 3 do 6 graczy. Nie zaleca się udziału większej ilości osób, ze względu na komfort gry.

Wygodne ciuchy i dobry humor 😉 Reszta jest na miejscu.

Tak, lecz osoby poniżej 16 r.ż. muszą być z pełnoletnim opiekunem. Osoby pomiędzy 16 a 18 rokiem życia mogą przyjść bez opiekuna, ale potrzebują jego pisemnej zgody na udział w grze, której wzór można pobrać → stąd ←.

Jak najbardziej! Nasze pokoje posiadają specjalne przejścia bezpieczne dla każdego oraz drzwi awaryjne, z których w każdej chwili można skorzystać 🙂

Tak! Nasze escape roomy posiadają specjalne przejścia bezpieczne dla każdego, w związku z czym serdecznie zapraszamy do gry także osoby z niepełnosprawnością. W trosce o Wasz komfort i bezpieczeństwo skontaktujcie się przed rezerwacją, by ustalić szczegóły pod nr tel. 502 753 600.

Jak najbardziej! Polecamy zarezerwować Chillout Room (więcej informacji → tutaj ←) - najlepiej zadzwonić i ustalić szczegóły telefonicznie - 502 753 600. Można także wynająć dodatkowo pokój zagadek.

Zakaz wejścia do pokoju pod wpływem alkoholu lub innych środków odurzających!
Nie zaleca się wchodzenia osobom chorującym na epilepsję, klaustrofobię, nyktofobię (lęk przed ciemnością), lub z zaburzeniami psychicznymi.

Napisz do nas na biuro@escapearena.pl lub tel. 502 753 600.