Nasze Escape Roomy

FAQ

Co to jest escape room? O co w tym w ogóle chodzi?

Escape room jest to miejsce, w którym przeniesiecie się do wyimaginowanego świata - czyli pokoju, który kryje w sobie historię. Waszym głównym celem jest wykonać wszystkie zagadki w danym czasie i opuścić pokój. Każdy escape room ma własną fabułę, co czyni go niepowtarzalnym i wyjątkowym. Zbierz ekipę znajomych, rodzinę, przyjaciół, współpracowników; umówcie termin i podejmijcie próbę!

Mam ochotę wziąć udział w grze, lecz nie wiem czy sobie poradzę z zadaniami... Co jeśli okażą się dla mnie za trudne?

Nie martw się! Pokoje zagadek podczas gry są cały czas monitorowane przez Mistrza Gry. Jeśli zauważy, że z czymś sobie nie radzicie, przekaże Wam podpowiedź.

Jak dokonać rezerwacji?

Rezerwacji możesz dokonać → tutaj ←, lub telefonicznie: 502 753 600 / 789 443 618. Rezerwacja dokonana tego samego dnia wymaga potwierdzenia telefonicznego przynajmniej 2h przed grą!

Ile trwa gra?

Jaskinia Hazardu - 75 minut.

Co w momencie, gdy minie przewidywany czas gry, a my nie zdążymy wyjść?

W takim wypadku albo po Was przychodzimy i omawiamy pozostałe zagadki, albo, jeśli jesteście już blisko rozwiązania, doliczamy Wam kilka dodatkowych minut... 😉

Ile osób może brać udział w grze?

Jaskinia Hazardu - od 3 do 6 graczy. Nie zaleca się udziału większej ilości osób, ze względu na komfort gry.

Czy trzeba coś ze sobą zabrać?

Wygodne ciuchy i dobry humor 😉 Reszta jest na miejscu.

Czy w grze może wziąć udział osoba niepełnoletnia?

Tak, lecz osoby poniżej 16 r.ż. muszą być z pełnoletnim opiekunem. Osoby pomiędzy 16 a 18 rokiem życia mogą przyjść bez opiekuna, ale potrzebują jego pisemnej zgody na udział w grze, której wzór można pobrać → stąd ←.

Czy w grze może wziąć udział osoba z niepełnosprawnością ruchową?

Tak! Nasze escape roomy posiadają specjalne przejścia bezpieczne dla każdego, w związku z czym serdecznie zapraszamy do gry także osoby z niepełnosprawnością. W trosce o Wasz komfort i bezpieczeństwo skontaktujcie się przed rezerwacją, by ustalić szczegóły pod nr tel. 502 753 600.

Czy mogę wyprawić tu urodziny / wieczór panieński / kawalerski / spotkanie klasowe / pracownicze?

Jak najbardziej! Polecamy zarezerwować Chillout Room (więcej informacji → tutaj ←) - najlepiej zadzwonić i ustalić szczegóły telefonicznie - 502 753 600 lub 789 443 618. Można także wynająć dodatkowo pokój zagadek.

Czy są jakieś przeciwwskazania?
Zakaz wejścia do pokoju pod wpływem alkoholu lub innych środków odurzających!
Nie zaleca się wchodzenia osobom chorującym na epilepsję, klaustrofobię, nyktofobię (lęk przed ciemnością), lub z zaburzeniami psychicznymi.
Masz więcej pytań?

Napisz do nas na biuro@escapearena.pl lub tel. 502 753 600 / 789 443 618.