Nasze Escape Roomy

FAQ

Escape room jest to miejsce, w którym przeniesiecie się do wyimaginowanego świata - czyli pokoju, który kryje w sobie historię. Waszym głównym celem jest wykonać wszystkie zagadki w danym czasie i opuścić pokój. Każdy escape room ma własną fabułę, co czyni go niepowtarzalnym i wyjątkowym. Zbierz ekipę znajomych, rodzinę, przyjaciół, współpracowników; umówcie termin i podejmijcie próbę!

Nie martw się! Pokoje Zagadek podczas gry są cały czas monitorowane przez Mistrza Gry. Jeśli zauważy, że z czymś sobie nie radzicie, przekaże Wam podpowiedź.

Rezerwacji możesz dokonać przez Internet – za pomocą przycisku ZAREZERWUJ WEJŚCIE, lub telefonicznie pod nr 502 753 600. Rezerwacja przez Internet dokonana tego samego dnia wymaga potwierdzenia telefonicznego przynajmniej 2h przed grą!

W przypadku każdego z naszych pokojów jest to 75 minut.

W takim wypadku albo po Was przychodzimy i omawiamy pozostałe zagadki, albo, jeśli jesteście już blisko rozwiązania, doliczamy Wam kilka dodatkowych minut... 😉

Jaskinia Hazardu - od 3 do 6 graczy

Galaktyka Tajemnic - od 2 do 5 graczy

Nie zaleca się udziału większej ilości osób niż podana powyżej, ze względu na komfort gry.

Wygodne ciuchy i dobry humor 😉 Reszta jest na miejscu.

Tak, lecz osoby poniżej 16 r.ż. muszą być z pełnoletnim opiekunem. Osoby pomiędzy 16 a 18 rokiem życia mogą przyjść bez opiekuna, ale potrzebują jego pisemnej zgody na udział w grze, której wzór można pobrać → stąd ←.

Jak najbardziej! Nasze pokoje posiadają specjalne przejścia bezpieczne dla każdego oraz drzwi awaryjne, z których w każdej chwili można skorzystać 🙂 Szczególnie zapraszamy do Jaskini Hazardu; Galaktyka Tajemnic może okazać się odrobinę niekomfortowa ze względu na wąskie przejścia.

Nasze escape roomy posiadają specjalne przejścia bezpieczne dla każdego. Osoby z niepełnosprawnością serdecznie zapraszamy do Jaskini Hazardu. W trosce o Wasz komfort i bezpieczeństwo skontaktujcie się przed rezerwacją, by ustalić szczegóły pod nr tel. 502 753 600.

Choć escape roomy nie są miejscami polecanymi osobom cierpiącym na klaustrofobię lub epilepsję, wizyta w Jaskini Hazardu nie powinna sprawić problemów. W nagłych przypadkach w każdej chwili można skorzystać z drzwi awaryjnych.

Zdecydowanie odradzamy natomiast wizytę w Galaktyce Tajemnic, ze względu na obecność wąskich przejść oraz intensywnie migających świateł.

Nie zalecamy wizyty w żadnym z naszych pokoi osobom cierpiącym na nyktofobię (paniczny lęk przed ciemnością) lub zaburzenia psychiczne.

We wszyskich naszych pokojach obowiązuje zakaz wejścia pod wpływem alkoholu lub innych środków odurzających.

Jak najbardziej! Polecamy zarezerwować Chillout Room (więcej informacji → tutaj ←) - najlepiej zadzwonić i ustalić szczegóły telefonicznie - 502 753 600. Można także wynająć dodatkowo pokój zagadek.

Napisz do nas na biuro@escapearena.pl lub tel. 502 753 600.